Jeśli szukasz ekscytujących sklepów komputerowych do domu, jesteś we właściwym miejscu. Istnieje wiele opcji online dla każdego, kto chce założyć firmę. Niektóre z dostępnych typów to:

1. Możliwości franczyzy dla kobiet – jeśli jesteś kobietą, która chce rozpocząć biznes komputerowy w domu, masz wiele możliwości.

A. Możesz być pośrednikiem leasingowym z domu. To świetny sposób na pożegnanie z dojazdami do pracy i powitanie własnego szefa. Średnia prowizja dla tej franczyzy wynosi 5000 USD za każdą dokonaną sprzedaż.

B. Możesz posiadać fotobudkę Fotozine. Rozpoczęcie tego biznesu jest bardzo kosztowne, więc nie dla wszystkich, ale możliwości zarobienia dużych pieniędzy są prawie nieograniczone.

C. Nie możesz wykonywać opieki medycznej w domu dla starszych seniorów. To świetna okazja dla każdego, kto lubi pomagać ludziom. W ten sposób możesz pomóc i jednocześnie zarabiać. Możliwe prowizje różnią się w zależności od miejsca zamieszkania i zakresu opieki, jaką możesz zapewnić.

D. Możesz posiadać franczyzę Lady Of America dla kobiet w centrum odchudzania i ćwiczeń. Chociaż koszty początkowe tej firmy produkującej komputery domowe są dość wysokie, potencjalne pieniądze, które można zarobić, są wyjątkowe.

2. Możliwości franczyzy dla każdego – Te firmy franczyzowe są skierowane do osób dorosłych i oferują duży potencjał zarobkowy.

O. Możesz posiadać franczyzę na znak i grafikę – średnia sprzedaż brutto w Stanach Zjednoczonych wynosi 637 000 USD. Koszty rozpoczęcia działalności są wysokie, ale dzięki takiemu wyborowi możesz uzyskać bardzo dobry dochód.

B. Możesz mieć outlet z płytkami ceramicznymi i porcelanowymi – dzięki tej opcji franczyzy możesz szybko uzyskać 100% zwrot z inwestycji. Możesz zwiększyć sprzedaż o 50%, co oznacza, że ​​możesz zarobić dwa razy więcej niż kupujesz za płytkę.

C. Możesz mieć własną prywatną franczyzę śledczą, jeśli masz do tego skłonność. L&W to marka, której nigdy wcześniej nie próbowano. Możesz rozpocząć prywatne szkolenie śledcze bez zespołu śledczego pracującego dla Ciebie. To wspaniała okazja, aby dostać się na parter tej ekscytującej serii i przy okazji zarobić dużo pieniędzy.

D. Możesz być właścicielem franczyzy Molly Maid, która może być punktem sprzedaży do rozpoczęcia działalności w zakresie komputerów domowych. Wszystkich klientów można założyć online, a dzięki popularnej nazwie, takiej jak ta, z pewnością uzyskasz znaczny dochód.

E. Możesz być właścicielem franczyzy dotyczącej napraw i konserwacji domu i po prostu zatrudniać pracowników do wykonywania pracy, którą wykonujesz online lub za pośrednictwem innych form reklamy. Naprawa w domu ma ogromny potencjał. Jeśli możesz wykonać większość pracy na komputerze, jest to słodsze.